New Toefl-iBT Speaking

Tüm soru tipleri için; Konu anlatımlı, kalıplar içeren, yüksek puan getiren örnek cevaplar ve analiz olan toplam 16 adet video.

Q1) Personal Choice sorusu (Toplam 8 video)

İlk soru birbirinden farklı 4 tarzda gelebilir. Sırayla;

1a) Paired Choice 1b) Multiple Choice 1c) Agree-Disagree 1d) Advantage-Disadvantage

Her bir soru tipi için 2 video hazırlanmış olup, birinci videoda sorunun tanıtımı, soru ile ilgili bilgiler, kullanılacak kalıp, teknikler taktikler ve stratejiler, puan yükseltici öneriler, puan kırılmasına neden olan etmenler anlatılmıştır. İkinci videolarda ise, ilgili soru baz alınarak yüksek puan alan bir ifade, belirtilen kalıp kullanılarak örnek cevap olarak verilmiştir. Cevap analiz edilip, nerelerden puan kazanıldığı, nerelerden puan kaybı yaşandığı detaylı şekilde anlatılmıştır.

 

Q2) Campus Announcement sorusu

Bu soru ile ilgili olarak 3 video hazırlanmıştır.

İlk videoda Toefl-iBT Speaking question 2 sorusu tanıtılmış, soru ile ilgili reading ve listening bölümleri analiz edilmiştir.

İkinci videoda ise Toefl-iBT Speaking question 2 ile ilgili örnek bir soru ele alınmıştır ve sınavda bu soru ile ilgili kullanacağımız kalıp (template) tanıtılmıştır.

Üçüncü videoda ise, ikinci videoda bahsi geçen soruya yüksek puan alabilecek, örnek bir cevap verilmiştir. Cevap analiz edilip, nerelerde puan kaybı yaşanabileceği, nerede puan kazanıldığı detaylı bir şekilde verilmiştir. Cevap verilirken kalıp kullanılmış ve uygulanmıştır.

Q3) General to Specific sorusu

Toefl- iBT Speaking question 3 ile ilgili 3 adet video sizleri beklemektedir.

İlk videoda Toefl- iBT Speaking question 3 sorusu tanıtılmış olup soru ile ilgili reading ve listening bölümleri analiz edilmiştir.

İkinci videoda ise Toefl- iBT  Speaking question 3 ile ilgili örnek bir soru ele alınmış ve sınavda bu soru ile ilgili kullanacağımız kalıp (template) tanıtılmıştır.

Üçüncü videoda ise, ikinci videoda bahsi geçen soruya yüksek puan alabilecek, örnek bir cevap verilmiştir. Cevap analiz edilip, puan kaybı ve kazancı yaşanabilecek yerler özenle anlatılmıştır. Cevap verilirken kalıp kullanılmış ve uygulanmıştır.

 

Q4) Academic Lecture sorusu

Toefl- iBT Speaking question 4 ile ilgili 2 adet video sunulmuştur.

İlk videoda Toefl- iBT Speaking question 4 enine boyuna analiz edilmiş, soru ile ilgili listening kısmı tanıtılmış ve kullanılması gereken kalıp (template) sizlere aktarılmıştır.

İkinci videoda ise yine uygulama yapılmıştır. Yüksek puan alabilecek, örnek bir cevap, kalıp kullanılarak sizlere sunulmuş, puan kazancı-kaybı olabilecek yerlere dikkat çekilmiş ve tüm stratejiler verilmiştir.

3,600.00Hemen Al! | 3,600.00

Toefl- iBT Speaking

  • 3 Ay sınırsız kullanım
  • Online Video Eğitim
  • Tüm soru tiplerini içeren 16 adet video
  • Ocak ayına kadar indirim şansı