IELTS General Training

IELTS GENERAL TRAINING

General Training

Herbiri özenle hazırlanmış 13 uzun metraj video

Task 1 Videoları (3 adet video)

 1. Formal vs Informal letter
 2. Formal letter
 3. Informal letter

 

 1. Formal vs Informal Letter

Bu videoda birbirinden farklı iki letter tipini birbirleri ile kıyaslayarak içeriklerini öğreniyoruz. Hangi tipte hangi kelimelerin kullanılması gerektiği, giriş, gelişme ve kapanış kısımlarının birbirinden farkını, sık yapılan hataları ve kullanılması gereken uygun vocab listesini çalışacağız.

 1. Formal Letter

Bu video sadace Formal Letter hedeflenerek hazırlanmış olup, Formal Letter’ların  giriş, gelişme ve kapanış kısımlarının kalıplarını, kullanılması durumda puan yükselten kelimeleri bulacaksınız. Ayrıca örnek bir Formal Letter sorusu ve tam puan alacak bir model cevap sizlere sunulmuştur.

 

 1. Informal Letter

Bu video sadace Informal Letter hedeflenerek hazırlanmış olup, Informal Letter’ların  giriş, gelişme ve kapanış kısımlarının kalıplarını, kullanılması durumda puan yükselten kelimeleri bulacaksınız. Ayrıca örnek bir Formal Letter sorusu ve tam puan alacak bir model cevap sizlere sunulmuştur.

Task 2 Videoları (4 adet video)

 • Agree – Disagree Essay
 • Discuss Both Views and Give Your Opinion Essay
 • Advantages – Disadvantages Essay
 • Modal and Solution Essay
 1. Agree Disagree

Bu videoda IELTS WRITING TASK2  “Agree-Disagree” incelenmiş olup soru, sorunun tanıtımı, dikkat edilmesi gereken kurallar, puan kazandıran tüyolar, genel yapılan hatalar üzerinde durulmuştur. Örnek bir soru ve bu soruya uygun bir cevap, kalıplar kullanılarak yanıtlanmıştır. Sınavda çıkabilecek tüm Agree-Disagree writing soruları için kullanabileceğiniz kalıp (template) sizlere verilmiş ve detaylı analiz edilmiştir. Ekran kaydedici ile çekilen videoda IELTS WRITING TASK 2  Agree-Disagree Writing sorusu karşınıza çıktığında videodaki kalıbı kullanabilecek ve puanınızı yükseltecek, zamandan tasarruf edecek ve kelime sayınızı artırmış olacaksınız.

 1. Discuss (Both Views and Give Your Opinion)

Bu videoda, Q2 IELTS writing Task 2 Discuss (both views and give your opinion) sorusu detayli bir sekilde incelenmiştir. Sorunun tanıtımı yapılmış adaya servis edilme şekli gösterilmiştir. Dikkat edilmesi gereken tüm kurallar bütünüyle anlatılmıştır. Yine örnek bir soru ele alınıp, soruya en uygun cevap, kaıplar kullanılarak verilmiştir. Sınavda çıkabilecek tüm Discuss writing soruları için kullanabileceğiniz kalıp (template) sizlere verilmiş ve detaylı analiz edilmiştir. Ekran kaydedici ile çekilen videoda IELTS WRITING TASK 2  Discuss Writing sorusu karşınıza çıktığında videodaki kalıbı kullanabilecek ve puanınızı yükseltecek, zamandan tasarruf edecek ve kelime sayınızı artırmış olacaksınız.

 1. Advantages and Disadvantages

 

Bu  videoda IELTS  Writing Task2 “Advantages and Disadvantages” olarak incelenmiş olup ilk önce sorunun tanıtımı yapılmış, puan kazancına/kaybına neden olan etmenler incelenmiş, puan yükselten tüyolar verilmiş, genel yapılan hatalar üzerinde durulmuştur. Yüksek puan alabilecek, örnek bir soru ve bu soruya uygun bir cevap, kalıplar kullanılarak yanıtlanmıştır. Sınavda çıkabilecek tüm Advantages and Disadvantages Writing soruları için kullanabileceğiniz kalıp (template) sizlere verilmiş ve detaylı analiz edilmiştir. Ekran kaydedici ile çekilen videoda IELTS  Writing Task2 Advantages and Disadvantages Writing sorusu ile karşılaştığınızda, videodaki kalıbı kullanabilecek ve puanınızı yükseltecek, zamandan tasarruf edecek ve kelime sayınızı artırmış olacaksınız.

 1. Modal and solutions

Bu videoda IELTS  Writing Task2 “Modal and Solution” olarak incelenmiş olup sorunun analizi ve tanıtımı yapılmış; dikkat edilmesi gereken noktalar incelenmiş, sık yapılan yanlışlar üzerinde durulmuş, örnek bir soru ele alınmış, bu soruya yüksek puan alabilecek bir cevap, kalıplar (templates) kullanılarak verilmiş ve IELTS  Writing Task2 “Modal and Solution” tipi için kullanacağınız kalıp size sunulup detaylı analiz edilmiştir.  Yine ekran kaydedici ile çekilen videoda Toefl-iBT Modal and Solution Writing sorusu karşınıza çıktığında videodaki kalıbı kullanarak cevap verebileceksiniz, kelime sayinizi artirmis olacak ve zamandan tasarruf etmiş olacaksınız.

Speaking Videoları (7 adet video)

Speaking videolari toplada 7 ayrı çekimden ibarettir. ‘’IELTS speaking taktikler isimli videoda, sınavda hangi cevaba kac puan alacağınızı görmüş olacaksınız. Dolayısıyla hedeflediğiniz puan için ne kadar ve nasıl konuşmanız gerektiğini öğrenmiş olacaksınız. Ayrica kalıplar, teknikler ve taktikler ile daha etkin konuşmayı elde edeceksiniz.

‘5 adımda’ videoları sayesinde, evinizde tek başınıza, kendi kendinize Speaking’inizi nasıl geliştireceğinizi öğreneceksiniz. Sizlere 3 ayrı ana konuda, 5 adımdan oluşan çalışma tekniği verilecektir. Bu adımları başka topicler için kendiniz uygulayarak, tüm soru tiplerine karşı hazırlıklı olmuş olacaksınız

 

 1. IELTS Speaking Taktikler + Kalıplar + Skorlama
 2. Speaking Part ‘’0’’
 3. Speaking Part ‘’1’’
 4. Speaking Part ‘’2’’ Cue Card Question
 5. 5 adımda kendi kendinize speaking (ART)
 6. 5 adımda kendi kendinize speaking (CLOTHES)
 7. 5 adımda kendi kendinize speaking (EDUCATION)

Orijinal fiyat: 3,600.00₺.Şu andaki fiyat: 2,900.00₺.Hemen Al! | Orijinal fiyat: 3,600.00₺.Şu andaki fiyat: 2,900.00₺.

IELTS General Training

 • 3 Ay sınırsız kullanım
 • Online Video Eğitim